Niedziela, Kwiecień 8, 2018, 22:00 | Brak komentarzy »

Rozpoczęcie przez mamę pracy zawodowej, to ogromna zmiana dla całej rodziny.

O emocjach towarzyszących tej zmianie, oraz elementach organizacyjnych (takich jak wybór opieki dla dziecka, czy kontynuacja naturalnego karmienia) opowie i podzieli się swoimi doświadczeniami Daria Dalmata -mama dwójki dzieci, łącząca rodzicielstwo z pracą na etacie.

O kwestiach prawnych, związanych z powrotem do pracy, opowiedzą i rozwieją wątpliwości Kasia i Agnieszka - prowadzące dział kadr w dużej korporacji.


Czwartek, Marzec 1, 2018, 15:12 | Brak komentarzy »

23 marca w godzinach 16:00 - 18:00 Cafe Niebko

Zapraszamy na kolejne spotkanie tematyczne z cyklu "Chustowe Spa" :) Jeśli chcecie się dowiedzieć w jaki sposób wyprać ręcznie wełnianą chustę lub w jaki sposób naprawić zaciągniętą przędzę - przyjdźcie koniecznie. Spotkanie poprowadzi Asia Fedorowicz:)


Czwartek, Marzec 1, 2018, 15:10 | Brak komentarzy »

Zapraszamy Was na marcowe spotkanie laktacyjne-tym razem w nowej lokalizacji! Spotykamy się w księgarni Fika 20.03 o godzinie 11:00 :) Mamy karmiące piersią mogą wymienić się doświadczeniem związanym ze swoją mleczną drogą:)


Czwartek, Marzec 1, 2018, 15:07 | Brak komentarzy »
Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie z naszą koleżanką po fachu:) Przyjedzie specjalnie dla Was na nasze spotkanie w Cafe Niebko A oto co mówi Urszula Sawicka-Wers o sobie: "Cześć, jestem Urszula. Z chustami związana od ponad 5 lat, jestem doradcą noszenia ClauWi, doulą, masującą rebozo i kolekcjonerką chust w smoki. Prywatnie matka dwóch córek, pasjonatka sportów ekstremalnych i miłośniczka gór. Zawodowo jestem właścicielem sklepu z chustami i nosidłami Wrap Me Mum. Postanowiłam do Was przyjechać z mnóstwem chust o składach wszelakich - także tych mniej oczywistych i pomóc Wam przebrnąć przez ogrom propozycji na rynku chustowym - dowiemy się, co i dlaczego wpływa na nośność, a co nas ochłodzi latem, no i obiecuję dużo, bardzo dużo macania" 😉

Czwartek, Luty 8, 2018, 21:51 | Brak komentarzy »

Serdecznie zapraszamy Was na luźne spotkanie, ploteczki, jak zawsze we wspaniałym towarzystwie innych mam. Tradycyjnie w Cafe Niebko widzimy się od 11:00. Do zobaczenia!


Copyright ©2017 Pomorze Zachodnie w Chuście,