Czwartek, Marzec 1, 2018, 15:07 | Brak komentarzy »
Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie z naszą koleżanką po fachu:) Przyjedzie specjalnie dla Was na nasze spotkanie w Cafe Niebko A oto co mówi Urszula Sawicka-Wers o sobie: "Cześć, jestem Urszula. Z chustami związana od ponad 5 lat, jestem doradcą noszenia ClauWi, doulą, masującą rebozo i kolekcjonerką chust w smoki. Prywatnie matka dwóch córek, pasjonatka sportów ekstremalnych i miłośniczka gór. Zawodowo jestem właścicielem sklepu z chustami i nosidłami Wrap Me Mum. Postanowiłam do Was przyjechać z mnóstwem chust o składach wszelakich - także tych mniej oczywistych i pomóc Wam przebrnąć przez ogrom propozycji na rynku chustowym - dowiemy się, co i dlaczego wpływa na nośność, a co nas ochłodzi latem, no i obiecuję dużo, bardzo dużo macania" 😉

Czwartek, Luty 8, 2018, 21:51 | Brak komentarzy »

Serdecznie zapraszamy Was na luźne spotkanie, ploteczki, jak zawsze we wspaniałym towarzystwie innych mam. Tradycyjnie w Cafe Niebko widzimy się od 11:00. Do zobaczenia!


Czwartek, Styczeń 18, 2018, 22:22 | Brak komentarzy »

Serdecznie zapraszmy Was, tradycyjnie do Cafe Niebko, od godz. 16:00. Tym razem wielkia chwila, można być rzecz, na którą wszyscy czekaliśy, otwarcie biblioteki chustowej! Udało nam się zgromadzić kilka naprawdę pięknych perełek. Zapraszamy! 


Czwartek, Styczeń 18, 2018, 22:17 | Brak komentarzy »

Zapraszamy na spotkanie laktacyjne dla mam karmiących piersią:) Tradycyjnie w drugi wyorek miesiąca w Cafe Niebko o 11:00. Do zobaczenia!


środa, Styczeń 3, 2018, 22:29 | Brak komentarzy »

To już rok! Nawet nie wiem, kiedy zleciał. Dużo się działo, a mamy nadzieję, że będzie jeszcze więcej. To szczególne święto dla nas i mamy nadzieję, że dla Was również, w końcu, to dzięki Wam jesteśmy. Świętujcie z nami ten uroczysty dzień, będzie tort, konkurs i mnóstwo radości!

Cafe Niebko, 09.01.2018 godz 11:00


Copyright ©2017 Pomorze Zachodnie w Chuście,